BES Q40KFU-PSC40F-S04G-012
SKU: BES0308 Доступно к заказу
    Installation
    non-flush
    Range
    40 mm
    Switching frequency
    60 Hz
    Housing material
    PA
    Material sensing surface
    PA
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C