BES Q40KFU-PSC20B-S04G-007
SKU: BES021Y Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    BES021Y (BES Q40KFU-PSC20B-S04G-007) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 40 x 40 x 62 mm, Style Housing: 40x40, Installation: for flush mounting, Range: 20 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 50 Hz, Housing material: PBT, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Style Housing
    40x40
    Installation
    for flush mounting
    Range
    20 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    50 Hz
    Housing material
    PBT
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C