BES Q40KFU-PSC15A-S04G-W01
SKU: BES021T Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Style Housing
    40x40
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    PBT, partly coated
    Material sensing surface
    ceramic coated
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C