BES Q40KFU-PAC30F-S04G-101
SKU: BES0456 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES0456 (BES Q40KFU-PAC30F-S04G-101) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 40 x 40 x 62 mm, Style Housing: 40x40, Installation: non-flush, Range: 30 mm, Switching output: PNP normally open/normally closed (NO/NC), Switching frequency: 50 Hz, Housing material: PBT, partly coated, Material sensing surface: ceramic coated, Connection: Connector, M12x1-Male, 4-pin, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Style Housing
    40x40
    Installation
    non-flush
    Range
    30 mm
    Switching output
    PNP normally open/normally closed (NO/NC)
    Switching frequency
    50 Hz
    Housing material
    PBT, partly coated
    Material sensing surface
    ceramic coated
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C