BES Q40KFU-GNX20B-S92G-EEX
SKU: BES02ZZ Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Installation
    for flush mounting
    Range
    20 mm
    Interface
    NAMUR
    Switching frequency
    200 Hz
    Housing material
    PPEPPS
    Material sensing surface
    PPE
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 5-pin
    Operating voltage Ub
    7.7...9 VDC
    Ambient temperature
    -20...70 °C