BES Q40KEU-USU25F-S21G
SKU: BES022F Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES022F (BES Q40KEU-USU25F-S21G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 73 x 40 x 40 mm, Style Housing: 40x40, Installation: non-flush, Range: 25 mm, Switching output: Normally open (NO), Switching frequency: 100 Hz, Housing material: PBT, Zinc, Die casting, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, 1/2"-20 UNF-2A-Male, Operating voltage Ub: 20...250 VDC/20...250 VAC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, EAC, WEEE
    Installation
    non-flush
    Range
    25 mm
    Switching output
    Normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Connection
    Connector, 1/2"-20 UNF-2A-Male
    Operating voltage Ub
    20...250 VDC/20...250 VAC
    Ambient temperature
    -25...70 °C