BES Q40KEU-PAH25F-S04G
SKU: BES0210 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    40x40
    Installation
    non-flush
    Range
    25 mm
    Switching output
    PNP normally open/normally closed (NO/NC)
    Switching frequency
    50 Hz
    Housing material
    PBTZinc, Die casting
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...55 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C