BES Q40KEU-NAH20B-S04G-001
SKU: BES022W Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Installation
    for flush mounting
    Range
    20 mm
    Switching output
    NPN normally open/normally closed (NO/NC)
    Switching frequency
    50 Hz
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...55 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C