BES Q08ZE-PSC25B-S49G
SKU: BES01UY Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    8x8
    Installation
    for flush mounting
    Range
    2.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Housing material
    Zinc, Die casting
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M8x1-Male, 3-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    0...70 °C