BES Q08MEC-POC15B-S49G
SKU: BES03U0 Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES03U0 (BES Q08MEC-POC15B-S49G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 27 x 8 x 8 mm, Style Housing: 8x8, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: PNP normally closed (NC), Switching frequency: 3000 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, M8x1-Male, 3-pin, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally closed (NC)
    Switching frequency
    3000 Hz
    Connection
    Connector, M8x1-Male, 3-pin
    Ambient temperature
    -25...70 °C