BES Q05AC-NOC15B-S49G
SKU: BES01R9 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES01R9 (BES Q05AC-NOC15B-S49G) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: 46 x 5 x 5 mm, Style Housing: 5x5, Installation: for flush mounting, Range: 1.5 mm, Switching output: NPN normally closed (NC), Switching frequency: 2000 Hz, Housing material: 1.4305 stainless steel, Material sensing surface: PBT, Connection: Connector, M8x1-Male, 3-pin, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    2000 Hz
    Connection
    Connector, M8x1-Male, 3-pin
    Ambient temperature
    -25...70 °C