BES M30MM-POC30F-BV02
SKU: BES00AT Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BES00AT (BES M30MM-POC30F-BV02) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 76.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: non-flush, Range: 30 mm, Switching output: PNP normally closed (NC), Switching frequency: 300 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PBT, Connection: Cable, 2.00 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    non-flush
    Range
    30 mm
    Switching output
    PNP normally closed (NC)
    Switching frequency
    300 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Cable, 2.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C