BES M30MI-PSC15B-BP00,15-Z06
SKU: BES05YM Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable with connector, DEUTSCH DT04-3P-CE02, 3-pin, 0.15 m, TPU
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C