BES M30MI-PSC10B-BV05
SKU: BES00A2 Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Range
    10 mm
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel-plated
    Connection
    Cable, 5.00 m, PVC
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C