BES M30MI-PSC10B-BV00.1-GS04
SKU: BES014Z Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES014Z (BES M30MI-PSC10B-BV00.1-GS04) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 56 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, nickel plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.10 m, PVC, Operating voltage Ub: 12...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel plated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.10 m, PVC
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C