BES M30MI-PSC10B-BV00.1-514
SKU: BES0151 Снято с производства
Цена без НДС
Запросить цену
    BES0151 (BES M30MI-PSC10B-BV00.1-514) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 56 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 10 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, nickel plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable with connector, 1/2"-20 UNF-2A-Male, 0.10 m, PVC, Operating voltage Ub: 12...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC
    Range
    10 mm
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel plated
    Connection
    Cable with connector, 1/2"-20 UNF-2A-Male, 0.10 m, PVC
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C