BES M30MI-PSC10B-BP03
Рекомендуемые замены:
Цена без НДС
Запросить цену
Style Housing
M30x1.5
Installation
for flush mounting
Range
10 mm
Switching output
PNP normally open (NO)
Switching frequency
400 Hz
Housing material
Brass, nickel-plated
Material sensing surface
PA 12
Connection
Cable, 3.00 m, TPU
Operating voltage Ub
12...30 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C