BES M30MI-PSC10B-BP03
SKU: BES009Y Снято с производства. Есть замена
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel-plated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable, 3.00 m, TPU
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C