BES M30MI-NOC10B-BP03
SKU: BES0095 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    NPN normally closed (NC)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, nickel-plated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable, 3.00 m, TPU
    Operating voltage Ub
    12...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C