BES M30MH2-GNX15F-S04G-X04
SKU: BES05U3 Tootmisest eemaldatud
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Installation
    non-flush
    Range
    15 mm
    Interface
    NAMUR
    Switching frequency
    380 Hz
    Housing material
    Br-Ni
    Material sensing surface
    PA
    Operating voltage Ub
    7...9.6 VDC
    Ambient temperature
    -25...75 °C, see certificate