BES M30MG1-NSC40F-S04G
SKU: BES02YH Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    non-flush
    Range
    40 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    100 Hz
    Housing material
    Brass, Chrome-plated
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C