BES M30MF-USC15B-S04K
SKU: BES0094 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Range
    15 mm
    Switching frequency
    400 Hz
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C