BES M30MF-USC15B-BV05
Soovitatav asendus:
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
BES0093 (BES M30MF-USC15B-BV05) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 42.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: Non-polarized normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 5.00 m, PVC, Operating voltage Ub: 10...36 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, cULus, WEEE
Style Housing
M30x1.5
Installation
for flush mounting
Range
15 mm
Switching output
Non-polarized normally open (NO)
Switching frequency
400 Hz
Housing material
Brass, Nickel-free coated
Material sensing surface
PA 12
Connection
Cable, 5.00 m, PVC
Operating voltage Ub
10...36 VDC
Ambient temperature
-25...70 °C