BES M30MF-USC15B-BP03
SKU: BES008Z Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BES008Z (BES M30MF-USC15B-BP03) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 42.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: Non-polarized normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable, 3.00 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...36 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, UKCA, cULus, WEEE
    Range
    15 mm
    Switching output
    Non-polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Connection
    Cable, 3.00 m, PUR
    Ambient temperature
    -25...70 °C