BES M30MF-GSC15B-BV02
SKU: BES008R Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Range
    15 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Cable, 2.00 m, PVC
    Ambient temperature
    -25...70 °C