BES M30MF-GSC15B-BP00,3-GS04-101
SKU: BES032A Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES032A (BES M30MF-GSC15B-BP00,3-GS04-101) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 42.5 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: polarized normally open (NO), Switching frequency: 400 Hz, Housing material: Brass, Nickel-free coated, Material sensing surface: ceramic coated, Connection: Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...36 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: cULus, CE, EAC
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    15 mm
    Switching output
    polarized normally open (NO)
    Switching frequency
    400 Hz
    Housing material
    Brass, Nickel-free coated
    Material sensing surface
    ceramic coated
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...36 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C