BES M30ME-PSC10B-S04G-003
SKU: BES00F8 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M30x1.5
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    150 Hz
    Housing material
    Brass, nickel-plated
    Material sensing surface
    PA 12
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C