BES M30MD-PSC15B-BP00,3-GS04-003
SKU: BES04ZC Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES04ZC (BES M30MD-PSC15B-BP00,3-GS04-003) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 30 x 36 mm, Style Housing: M30x1.5, Installation: for flush mounting, Range: 15 mm, Switching output: PNP normally open (NO), Switching frequency: 75 Hz, Housing material: Brass, nickel-plated, Material sensing surface: PA 12, Connection: Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Range
    15 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    75 Hz
    Connection
    Cable with connector, M12x1-Male, 4-pin, 0.30 m, PUR
    Ambient temperature
    -25...70 °C