BES M18TI2-NSC16F-AT05
SKU: BES049C Tootmisest eemaldatud. Saadaval asendus
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    BES049C (BES M18TI2-NSC16F-AT05) - Inductive proximity switches and proximity sensors - Dimension: Ø 18 x 73 mm, Style Housing: M18x1, Installation: non-flush, Range: 16 mm, Switching output: NPN normally open (NO), Switching frequency: 600 Hz, Housing material: PTFE, Material sensing surface: PTFE, Connection: Cable, 5.00 m, PTFE, Operating voltage Ub: 10...30 VDC, Ambient temperature: -25...70 °C, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, cULus, EAC, WEEE
    Installation
    non-flush
    Range
    16 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    600 Hz
    Housing material
    PTFE
    Material sensing surface
    PTFE
    Connection
    Cable, 5.00 m, PTFE
    Ambient temperature
    -25...70 °C