BES M18EI-PSC72B-S04G-S03
SKU: BES056C Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Installation
    for flush mounting
    Range
    7.2 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    350 Hz
    Housing material
    Stainless steel, coated, PTFE
    Material sensing surface
    Stainless steel/coated/PTFE
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Ambient temperature
    -25...70 °C
    Pressure rating max.
    40 bar