BES M18EG1-NSC10Z-S04G-S11
SKU: BES02Y2 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Style Housing
    M18x1
    Installation
    for flush mounting
    Range
    10 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    200 Hz
    Housing material
    Stainless steel
    Material sensing surface
    Stainless steel
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C
    Pressure rating max.
    60 bar