BES M12EL-PSC15B-S04G-HM01
SKU: BHS006C Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M12x1
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    300 Hz
    Housing material
    1.4104 stainless steel
    Material sensing surface
    EP
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C
    Pressure rating max.
    500 bar