BES M08EG1-PSC15S-S04G-S
SKU: BES02YZ Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    PNP normally open (NO)
    Switching frequency
    80 Hz
    Housing material
    Stainless steel
    Material sensing surface
    Stainless steel
    Ambient temperature
    -25...70 °C