BES M08EG1-NSC15S-S04G-S
SKU: BES02YY Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M8x1
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    20 Hz
    Housing material
    Stainless steel
    Material sensing surface
    Stainless steel
    Connection
    Connector, M12x1-Male, 4-pin
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -25...70 °C