BES M08EF-NSC15B-BP02-003
SKU: BES00CN Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Style Housing
    M8x1
    Installation
    for flush mounting
    Range
    1.5 mm
    Switching output
    NPN normally open (NO)
    Switching frequency
    5000 Hz
    Housing material
    Stainless steel
    Material sensing surface
    PBT
    Connection
    Cable, 2.00 m, PUR
    Operating voltage Ub
    10...30 VDC
    Ambient temperature
    -40...85 °C