BCC Z040-0000-E0-390-VX0410-030
SKU: BCC0ML2 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    Plug-in terminals, 4-pin
    Cable
    black, 3 m
    Number of conductors
    4
    Conductor cross-section
    0.10 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -30...80 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC
    Rated current (40 °C)
    3.0 A