BCC W415-W424-3A-304-SW0434-040
SKU: BCC0K1K Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection 2
    M12x1-Male, angled, 4-pin, A-coded
    Cable
    Silicone welding spark resistant black, 4 m
    Cable temperature, fixed routing
    -40...200 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...200 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A