BCC W415-W414-3A-304-TW0434-040
SKU: BCC0HFW Available to order
Price excluding VAT
Request a quote
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 4-pin, A-coded
    Cable
    FEP welding spark resistant black, 4 m
    Number of conductors
    4
    Cable temperature, fixed routing
    -100...200 °C
    Operating voltage Ub
    250 VDC / 250 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A