BCC VB43-0000-10-055-VX8350-050
SKU: BCC0406 Доступно к заказу
Цена без НДС
Запросить цену
    Connection
    B, Ind.-0°-Valve connector, angled, 3-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode
    Cable
    PVC gray, 5 m
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...105 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC / 24 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A