BCC VB03-0000-10-055-PX0350-050
SKU: BCC03YE Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    B, DIN-0°-Valve connector, angled, 3-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode
    Cable
    PUR black, 5 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...80 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...80 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC / 24 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A