BCC VA04-0000-10-144-VX8350-050
SKU: BCC0HH8 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode | Free-wheeling diode
    Cable
    PVC gray, 5 m
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...105 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC
    Rated current (40 °C)
    6.0 A