BCC VA04-0000-10-143-PX0275-075
SKU: BCC0KUE Снято с производства. Есть замена
Рекомендуемая замена:
Цена без НДС
Запросить цену
    BCC0KUE (BCC VA04-0000-10-143-PX0275-075) - Single-ended cordsets - Connection: A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin, Function indicator: LED yellow, Suppressor: Suppressor diode, Cable: PUR black, 7.5 m, Number of conductors: 2, Conductor cross-section: 0.75 mm², Cable temperature, fixed routing: -40...90 °C, Cable temperature, flexible routing: -20...90 °C, Operating voltage Ub: 24 VDC / 24 VAC, Rated current (40 °C): 4.0 A, IP rating: IP67, Approval/Conformity: CE, WEEE
    Connection
    A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode
    Cable
    PUR black, 7.5 m
    Number of conductors
    2
    Conductor cross-section
    0.75 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -20...90 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC / 24 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A