BCC VA04-0000-10-143-PX0275-075-C110
SKU: BCC0LW8 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode
    Cable
    PUR black, 7.5 m
    Number of conductors
    2
    Conductor cross-section
    0.75 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    5...90 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC / 24 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A