BCC VA04-0000-10-075-VX8375-030
SKU: BCC08K8 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Connection
    A, DIN-0°/180°-Valve connector, angled, 4-pin
    Function indicator
    LED yellow
    Suppressor
    Suppressor diode
    Cable
    PVC gray, 3 m
    Number of conductors
    3
    Conductor cross-section
    0.75 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    5...105 °C
    Operating voltage Ub
    24 VDC / 24 VAC
    Rated current (40 °C)
    10.0 A