BCC VA04-0000-10-054-VX8350-050
SKU: BCC04WA Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Cable
    PVC gray, 5 m
    Conductor cross-section
    0.50 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...105 °C
    Operating voltage Ub
    230 VDC / 230 VAC
    Rated current (40 °C)
    6.0 A