BCC S518-0000-1Y-133-PS0825-050
SKU: BCC0L21 Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Connection
    M16x0.75-Female, straight, 8-pin
    Cable
    PUR Shielded black, 5 m, drag chain compatible
    Number of conductors
    8
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -40...90 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -5...90 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    5.0 A