BCC S4B8-S4B8-3A-321-YX8825-020-C009
SKU: BCC0JW4 Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Special characteristics
    Washdown
    Connection 1
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Connection 2
    M12x1-Male, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    TPE-V gray, 2 m
    Number of conductors
    8
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A