BCC S4B8-0000-1A-045-YX8825-020-C009
SKU: BCC0JUZ Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Special characteristics
    Washdown
    Connection
    M12x1-Female, straight, 8-pin, A-coded
    Cable
    TPE-V gray, 2 m
    Number of conductors
    8
    Conductor cross-section
    0.25 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    30 VDC / 30 VAC
    Rated current (40 °C)
    2.0 A