BCC S4B5-0000-1A-034-YX8534-050-C009
SKU: BCC0JRR Saadaval tellimisel
Hind käibemaksuta
Küsi pakkumist
    Cable
    TPE-V gray, 5 m
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A