BCC S4B5-0000-1A-034-YX8534-020-C009
SKU: BCC0JRP Disponible sur commande
Prix hors TVA
Demander un devis
    Special characteristics
    Washdown
    Connection
    M12x1-Female, straight, 5-pin, A-coded
    Switching output
    Complementary
    Cable
    TPE-V gray, 2 m
    Number of conductors
    5
    Conductor cross-section
    0.34 mm²
    Cable temperature, fixed routing
    -50...105 °C
    Cable temperature, flexible routing
    -25...105 °C
    Operating voltage Ub
    60 VDC / 60 VAC
    Rated current (40 °C)
    4.0 A